Get Adobe Flash player

Parawany drewniane

   Cena za jedno skrzydło ręcznie wykonywanych parawanów

już od 90 zł

  Parawan to znakomity pomysł na połączenie stylowego dizajnu i przedzielenia w prosty sposób przestrzeni użytkowej, bez kłopotliwych remontów i przebudowań. Kompozycja ażurowych ścianek, będzie widokiem cieszącym nawet najwybredniejsze oko oraz doskonałą alternatywą w sytuacji, gdy chcemy szybko i sprawnie wydzielenić część pomieszczenia.

    Każdy ze wzorów jest oryginalnym i autorskim pomysłem, a do ich wykonania używam własnych sił i odpowiednich narzędzi, w związku z czym efektem pracy będzie zawsze oryginalny wyrób, nacechowany niepowtarzalnością i wyjątkowością.

    W informacji o zdjęciu znajdziecie Państwo opis, w którym zawarte są parametry techniczne takie jak: rodzaj materiału, rodzaj użytych farb itp. Oprócz przedstawionych tu modeli, istnieje możliwość wykonania parawanu na specjalne zamówienie, wg sugestii zamawiającego, a dotyczyć one mogą wymiarów, koloru, czy indywidualnego pomysłu wzoru.

    Jeżeli któryś z zaprezentowanych parawanów przypadł Państwu do gustu, to zapraszam do współpracy drogą mailową lub telefoniczną (w zakładce KONTAKT).

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

zobacz moje aukcje na Allegro